Segédápoló / Szakképzett ápoló (nyelvtudás nélkül is)

Feladatok
  • Segédápoló:

  • A lakók alapellátása (mosdatás és öltöztetés/vetkőztetés)

  • Lakóink kísérése (mobilitás elősegítése)

  • Étkezések kiosztása (étel és ital)

  • Szakképzett ápoló:

  • Lakóink ápolása, gondozása (alapellátás, lakók mosdatása, öltöztetése)

  • Kezelési ellátás (infúziók, vércukorszint mérése, vérnyomás- és pulzusmérés, életfunkciók ellenőrzése általánosságban)

Elvárások
  • Segédápoló esetén motivált emberekre van szükségünk, akik szívesen gondoskodnak emberekről, tapasztalat nélkül is lehet jelentkezni (betanítást biztosítunk)

  • Szakképzett ápoló esetén 3 éves egészségügyi képzésre van szükségünk

  • német nyelvtudás előny, de nem feltétel

  • pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk / Unser Angebot
  • csapatmunka

  • folyamatos támogatás

  • versenyképes fizetés (+karácsonyi bónusz + különböző pótlékok)

  • fizetés az AWO Baden-Württemberg kollektív szerződése szerint

  • 6 napos hét esetén 36 szabadságnap

  • Freudenstadt környéke

info@egyuttnemetul.com