top of page

Szakképzett ápoló

KIZÁRÓLAG NÉMET NYELVŰ ÖNÉLETRAJZZAL!

Ha nincs német önéletrajzod, akkor segítünk az elkészítésében!

info@egyuttnemetul.com

Feladatok
  • Szakképzett ápoló:

    • Lakóink ápolása, gondozása (alapellátás, lakók mosdatása, öltöztetése)

    • Lakóink kísérése (mobilitás elősegítése)

    • Kezelési ellátás (infúziók, vércukorszint mérése, vérnyomás- és pulzusmérés, életfunkciók ellenőrzése általánosságban)

    • Étkezések kiosztása (étel és ital)

Elvárások
  • 3 éves egészségügyi tapasztalat

  • német nyelvtudás szükséges (minimum B1)

  • pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk / Unser Angebot
  • 3000 euró bónusz évente (bruttó)

  • versenyképes fizetés min.3300 euró (bruttó) + pótlékok

  • étkezési támogatás

  • NINCS közvetítői díj

  • magyar ügyintézés

  • magyarul történik a betanítás a munkába

  • munkáltató: német, német bejelentés, német szerződés

  • szállás ügyintézés (szállást segít keresni az otthon, van arra is lehetőség, hogy több ápoló lakjon együtt - szállás fizetős!)

  • fizetés az AWO Baden-Württemberg kollektív szerződése szerint

  • 6 napos hét esetén 36 szabadságnap

  • Freudenstadt környéke

  • csapatmunka

  • folyamatos támogatás

bottom of page